O Restauraci Lihovar Třebíč

Areál bývalého lihovaru jsme získali do vlastnictví v roce 2009 a po základním stavebním průzkumu a úvahách co dál, jsme se rozhodli respektovat charakter místa, uvést objekty do původní podoby a proměnit je v kulturní a společenské centrum. V prvopočátku se nám podařilo vytvořit příjemnou a útulnou restauraci. K posezení u dobrého jídla a pití máme připraveno cca 55 míst v nekuřácké vnitřní části. Pod krytou a, v zimě vyhřívanou, pergolou najdete dalších 70 míst. V letní sezoně můžete relaxovat na stylové terase, která pojme dalších 80 návštěvníků.

V květnu 2014 jsme otevřeli Velký sál, citlivě zrekonstruovanou centrální část objektu, která má samostatný vstup, svůj výčep i sociální zázemí a je velice vhodným místem pro svatby, koncerty, přednášky, společenské a firemní akce. V letním období je možné využít i Lihovarskou zahradu, kde každoročně pořádáme Festival malých pivovarů, řadu firemních akcí a letních svateb.

Rádi pro Vás připravíme firemní večírky, hostiny, svatby a další akce v rámci restaurace. Můžete si ale pronajmout i Velký sál či Lihovarskou zahradu pro své aktivity, samozřejmě i s nabídkou našich kompletních služeb.

V našem vlastním minipivovaru pro Vás vaříme poctivé přírodní nepasterované a nefiltrované pivo klasickým způsobem z těch nejlepších surovin. Nepoužíváme žádné náhražky, dodržujeme klasickou „ruční“ výrobní cestu jako naši předci. Vaříme jak klasické „české“ ležáky plzeňského typu, které tvoří trvalý základ sortimentu, tak nabídku obohacujeme i o celou řadu speciálů včetně svrchně kvašených piv, která jsou běžná hlavně v „anglosaském světě“.