Restaurant Lihovar

Come and taste

Restaurant Lihovar. A place which combines ideal taste and beauty of the restaurant.

Vážení zákazníci, přátelé a návštěvníci, po více než 13 letech nepřetržitého provozu Restaurace, Pivovaru a celého Centra Lihovar, jsme se rozhodli v současné době u nás provoz Restaurace ukončit.
Situace s opakovaným zdražováním energií, surovin a všech vstupů je pro Gastro-provozy opravdu nepříznivá a provoz Restaurace v těchto podmínkách nám dále nedává smysl.
Všem, kteří jste k nám rádi chodili, děkujeme za Vaši přízeň a návštěvy a doufáme, že jsme Vám po tuto dlouhou dobu nabízeli dobré služby
Pokud se v dohledné době situace změní, budeme vás informovat a rádi Vás opět v Lihovaru přivítáme u dobrého jídla a piva.
Jak praví pivovarské přísloví - „dej Bůh štěstí“…
Máte-li zájem o naše pivo z Podklášterního pivovaru URBAN - kontaktujte prosím našeho sládka na telefonu 725603132 nebo e-mailem. Pivovar zůstává otevřen pro malo i velko-odběratele po telefonické domluvě předem.
Pokud jste dostali dárkový poukaz do restaurace, kontaktujte nás na telefonním čísle 775401028.
Děkujeme ještě jednou za Vaši přízeň!

Introduction

In an attractive environment of the historical distillery we offer excellent cuisine, 6 types of beer from the Podkláštení brewery Třebíč and a pleasant atmosphere. The inside of the restaurant, including the roofed pergola, is non-smoking. Your children will enjoy a children's playground with a sandbox, a small house and a small slide. Your pets can come to us, too. Bicycle racks are available in the summer. For workaholics there is high-speed WIFI for free. The menu includes weekly specials (venison, steaks, fish, etc.) and beer specialties! We offer you a complete offer of our own genuine beer from the adjoining brewery, which we brew for you using the classic method from the best ingredients! In addition to the constant offer of classic Czech lagers (11 °, 12 ° and semi-dark 13 °), we brew and drink three specialties (top fermented beer, wheat, flavored etc.).

Opening hours

Closed

Where to find us

Centrum Lihovar
Nad Zámkem 7
Třebíč 67401

Restaurant interior