Restaurace Lihovar Třebíč

Menu

Přijďte ochutnat

Restaurace lihovar. Místo, které spojuje dokonalou chuť a krásu restaurace.

Vážení zákazníci, přátelé a návštěvníci, po více než 13 letech nepřetržitého provozu Restaurace, Pivovaru a celého Centra Lihovar, jsme se rozhodli v současné době u nás provoz Restaurace ukončit.
Situace s opakovaným zdražováním energií, surovin a všech vstupů je pro Gastro-provozy opravdu nepříznivá a provoz Restaurace v těchto podmínkách nám dále nedává smysl.
Všem, kteří jste k nám rádi chodili, děkujeme za Vaši přízeň a návštěvy a doufáme, že jsme Vám po tuto dlouhou dobu nabízeli dobré služby
Pokud se v dohledné době situace změní, budeme vás informovat a rádi Vás opět v Lihovaru přivítáme u dobrého jídla a piva.
Jak praví pivovarské přísloví - „dej Bůh štěstí“…
Máte-li zájem o naše pivo z Podklášterního pivovaru URBAN - kontaktujte prosím našeho sládka na telefonu 725603132 nebo e-mailem. Pivovar zůstává otevřen pro malo i velko-odběratele po telefonické domluvě předem.
Pokud jste dostali dárkový poukaz do restaurace, kontaktujte nás na telefonním čísle 775401028.
Děkujeme ještě jednou za Vaši přízeň!

O restauraci

V atraktivním prostředí historického lihovaru nabízíme výbornou kuchyni, 6 typů čepovaného piva z Podklášterního pivovaru Třebíč a příjemnou atmosféru. Vnitřní část restaurace, včetně zastřešené pergoly, je nekuřácká. Vaše ratolesti si v létě užijí dětský koutek s pískovištěm, domečkem a malou skluzavkou. Mohou k nám i Vaši domácí mazlíčci. V létě jsou k dispozici stojany na kola pro cyklisty. Pro workholiky funguje vysokorychlostní kvalitní WIFI zdarma. Do jídelního lístku zařazujeme týdny specialit (zvěřinu, steaky, ryby, ...) a pivní speciality! Nabízíme Vám kompletní nabídku poctivých vlastních piv z přilehlého pivovaru, která pro Vás vaříme klasickou metodou z těch nejlepších surovin! Kromě stálé nabídky klasických českých ležáků (11°,12°a polotmavá 13°) vaříme a čepujeme tři speciály (svrchně kvašená piva, pšeničné, ochucená a pod...).

Otevírací doba

Zavřeno

Kde nás najdete

Centrum Lihovar
Nad Zámkem 7
Třebíč 67401

Prostředí restaurace